Intenzivní výuka anglického jazyka v kurzu “Miluju Angličtinu“Intenzivní výuka anglického jazyka v kurzu “Miluju Angličtinu“0%

onlinejazyky.cz Miluju AngličtinuKurz s názvem "Miluju Angličtinu" představuje intenzivní online kurz anglického jazyka. S pomocí tohoto kurzu si angličtinu skutečně zamilujete, získáte vyšší jazykové sebevědomí a vybudujete si pevné jazykové základy.Pro koho je program “Miluju Angličtinu“ určen?Tento jazykový kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro všechny, kteří se s angličtinou již dříve v minulosti setkali, ale přesto si nejsou zcela jistí při mluvené angličtině.Co získáte s kurzem "Miluju Angličtinu"?Prostřednictvím online kurzu "Miluju Angličtinu"vybudujete pevné jazykové základy anglického jazyka, které se stanou Vaším dobrým stavebním základem pro další rozvoj,vyvarujete se opakovaných chyb a vyhnete se tak syndromu věčných začátečníků,osvojíte si jazykovou sebedůvěru,získáte potřebnou motivaci a učení se pro Vás stane hrou,obdržíte třicet dnů výuky plné gamifikačních prvků, pracovní sešit, MP3 slovíčka,získáte pravidelné webináře s aktuálně probíranou gramatikou,možnost komunikace s živým lektorem na kontaktním 12 hodinovém chatu denně.Co obdržíte jako bonus k programu "Miluju Angličtinu"?K tomuto unikátnímu třicetidennímu jazykovému kurzu dostanete příjemný bonus v podobě:sto TOP slovíček (připravené kartičky ke stažení a tisku),2x Skype individuální lekce,dva hovory v anglickém jazyce pro odbourání strachu.Mezi jakými balíčky kurzu “Miluju Angličtinu“ si můžete vybrat?V rámci tohoto kurzu si můžete vybrat mezi třemi balíčky, které se liší v ceně a bonusybalíček student v hodnotě 490 Kč,balíček student plus v hodnotě 985 Kč,balíček student VIP v hodnotě 1 740 Kč.Kdo je autorem kurzu "Miluju Angličtinu"?Tento kurz pochází z projektu Onlinejazyky.cz, který se oboru výuky jazyků věnuje již od roku 1998. Projekt se řadí ke specialistům v oblasti e-learningů cizích jazyků v podmínkách českého prostředí. Onlinejazyky.cz svoji výuku specializují na pět světových jazyků od obecné úrovně až po odbornou.Krátké animované video, ve kterém se s Vámi Štěpánka podělí o svůj příběh.
490

Popis

Miluju Angličtinu

Kurz s názvem "Miluju Angličtinu" představuje intenzivní online kurz anglického jazyka. S pomocí tohoto kurzu si angličtinu skutečně zamilujete, získáte vyšší jazykové sebevědomí a vybudujete si pevné jazykové základy.

Pro koho je program “Miluju Angličtinu“ určen?

Tento jazykový kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro všechny, kteří se s angličtinou již dříve v minulosti setkali, ale přesto si nejsou zcela jistí při mluvené angličtině.

Co získáte s kurzem "Miluju Angličtinu"?

Prostřednictvím online kurzu "Miluju Angličtinu"

 • vybudujete pevné jazykové základy anglického jazyka, které se stanou Vaším dobrým stavebním základem pro další rozvoj,
 • vyvarujete se opakovaných chyb a vyhnete se tak syndromu věčných začátečníků,
 • osvojíte si jazykovou sebedůvěru,
 • získáte potřebnou motivaci a učení se pro Vás stane hrou,
 • obdržíte třicet dnů výuky plné gamifikačních prvků, pracovní sešit, MP3 slovíčka,
 • získáte pravidelné webináře s aktuálně probíranou gramatikou,
 • možnost komunikace s živým lektorem na kontaktním 12 hodinovém chatu denně.

Co obdržíte jako bonus k programu "Miluju Angličtinu"?

K tomuto unikátnímu třicetidennímu jazykovému kurzu dostanete příjemný bonus v podobě:

 • sto TOP slovíček (připravené kartičky ke stažení a tisku),
 • 2x Skype individuální lekce,
 • dva hovory v anglickém jazyce pro odbourání strachu.

Mezi jakými balíčky kurzu “Miluju Angličtinu“ si můžete vybrat?

V rámci tohoto kurzu si můžete vybrat mezi třemi balíčky, které se liší v ceně a bonusy

 • balíček student v hodnotě 490 Kč,
 • balíček student plus v hodnotě 985 Kč,
 • balíček student VIP v hodnotě 1 740 Kč.

Kdo je autorem kurzu "Miluju Angličtinu"?

Tento kurz pochází z projektu Onlinejazyky.cz, který se oboru výuky jazyků věnuje již od roku 1998. Projekt se řadí ke specialistům v oblasti e-learningů cizích jazyků v podmínkách českého prostředí. Onlinejazyky.cz svoji výuku specializují na pět světových jazyků od obecné úrovně až po odbornou.

Krátké animované video, ve kterém se s Vámi Štěpánka podělí o svůj příběh.

Podobné kurzy z kategorie

Svobodná angličtina

0.0%
Ukazuji lidem cestu k anglickému jazyku na úrovni hlubokého pochopení a vhledu …

Anglicky fantasticky

0.0%
Zjistěte bližší informace o novém projektu Anglicky fantasticky.

Profesní jazykové kurzy

0.0%
Osvojte si anglický, německý či španělský jazyk na obchodní úrovni pomocí …