Kurzy jazyků online pro samoukyKurzy jazyků online pro samouky0%

onlinejazyky.cz Prostřednictvím tohoto online vzdělávacího kurzu s názvem "Kurzy jazyků online pro samouky" si hravě osvojíte znalost předních světových jazyků. Konkrétně máte na výběr z anglického, německého, francouzského, španělského a ruského jazyka. Každý z těchto uvedených jazyků můžete studovat na několika úrovních: pro začátečníky -A1,pro znalé začátečníky - A2,pro středně pokročilé - B1,pro pokročilé - B2.Cena kurzů se liší v závislosti na zvolené úrovni. V metodicky propracovaných kurzech si osvojíte čtení, psaní, konverzaci a porozumění cizí řeči. Tento kurz Vám ukáže, že jazyky se dají učit jak přirozenou, tak i zábavnou formou.
2 490

Popis

Prostřednictvím tohoto online vzdělávacího kurzu s názvem "Kurzy jazyků online pro samouky" si hravě osvojíte znalost předních světových jazyků. Konkrétně máte na výběr z anglického, německého, francouzského, španělského a ruského jazyka.

Každý z těchto uvedených jazyků můžete studovat na několika úrovních:

  • pro začátečníky -A1,
  • pro znalé začátečníky - A2,
  • pro středně pokročilé - B1,
  • pro pokročilé - B2.

Cena kurzů se liší v závislosti na zvolené úrovni. V metodicky propracovaných kurzech si osvojíte čtení, psaní, konverzaci a porozumění cizí řeči. Tento kurz Vám ukáže, že jazyky se dají učit jak přirozenou, tak i zábavnou formou.

Podobné kurzy z kategorie

Anglická gramatika pro mluvení

0.0%
Kurz Anglická gramatika pro mluvení online vám pomůže pochopit anglické časy. …

Rýchlokurz pamaťových palacov

0.0%
Tento ebook Vám odhalí, jak funguje lidský mozek a poskytne návod, jak si …

Stroj na jazyky

0.0%
Ebook Ti prozradí, jak se naučit cizí jazyk zábavnou formou a jak uložit …