Video-kurz: Anglicky fantastickyVideo-kurz: Anglicky fantasticky98%

Libor Činka Znovu se pro rok 2015 otevírá video-kurz "Anglicky Fantasticky", od odborníka v zrychleném učení, hypnóze, desugestopedii či neuro-lingvistickém programování Libora Činky. Jednotlivé metody, kterými se autor zabývá, umožňují implantaci podstatných částí angličtiny do Vašeho podvědomí.Video-kurz "Anglicky Fantasticky" Vám ukáže správnou cestu jak se akcelerovaným způsobem připravit na myšlení v anglickém jazyce a dosáhnout tak vysoké kvality zvládnutí tohoto nejpoužívanějšího světového jazyka. Prostřednictvím tohoto tréninku můžete pocítit kýženou radost z ovládnutí jazyka, stejně tak jako důležitou kvalifikaci, která bude Vašim startem pro získání lepší pracovní pozice.
Cena neuvedena

Popis

Znovu se pro rok 2015 otevírá video-kurz "Anglicky Fantasticky", od odborníka v zrychleném učení, hypnóze, desugestopedii či neuro-lingvistickém programování Libora Činky. Jednotlivé metody, kterými se autor zabývá, umožňují implantaci podstatných částí angličtiny do Vašeho podvědomí.

Video-kurz "Anglicky Fantasticky" Vám ukáže správnou cestu jak se akcelerovaným způsobem připravit na myšlení v anglickém jazyce a dosáhnout tak vysoké kvality zvládnutí tohoto nejpoužívanějšího světového jazyka. Prostřednictvím tohoto tréninku můžete pocítit kýženou radost z ovládnutí jazyka, stejně tak jako důležitou kvalifikaci, která bude Vašim startem pro získání lepší pracovní pozice.

Podpůrné projekty k: Video-kurz: Anglicky fantasticky

Anglicky fantasticky

0.0%
Zjistěte bližší informace o novém projektu Anglicky fantasticky.

Proč investovat do Anglicky fantasticky

0.0%
Témata webináře řeší několik otázek - Proč Vás známý hlavolam naučí podstatné …
Podobné kurzy z kategorie

Kurzy jazyků online pro samouky

0.0%
Prostřednictvím tohoto online vzdělávacího kurzu s názvem "Kurzy jazyků online …

Hackol som učenie a jazyky

0.0%
Učte se tím nejrychlejším, nejúčinnějším a nejefektvnějším způsobem.

Hackol som jazyky

0.0%
Kurz, který pomáhá s učením cizích jazyků.